Andora

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Andora

Nieruchomość na sprzedaż w Andorze

Księstwo Andory znajduje się między Francją i Hiszpanią i jest bardzo małym państwem europejskim. Zajmuje obszar nie przekraczający 500 km² i jest dogodnym miejscem do ekspatriacji.

Kraj korzysta z ulg podatkowych, a ta korzyść budzi zainteresowanie inwestorów zagranicznych, którzy są zainteresowani nieruchomościami na sprzedaż w Andorze. Gospodarka Andory opiera się na sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i turystycznym.

Jedyne płatności to podatki dla lokalnych administracji, które nie przekraczają rocznego limitu 400 euro za domek o powierzchni 500 m2. W sąsiedniej Hiszpanii analogiczny podatek od nieruchomości może sięgać 3000 euro rocznie, w zależności od regionu.

Andora to korzystne położenie geograficzne Księstwa, jego bliskość do Barcelony i Tuluzy, a także do Madrytu, Biarritz i francuskiej Riwiery.

Andora jest kurortem przez cały rok, ośrodki narciarskie Andory są dostępne przez 5 miesięcy w roku, uzdrowiska są otwarte przez cały rok. Jednym z najlepszych miejsc, w którym szukasz nieruchomości na sprzedaż w Andorze.

Do śródziemnomorskich kurortów Francji i Hiszpanii można dojechać samochodem w ciągu 2-3 godzin.

Banki Andory są zaliczane do 20 największych banków globalnych z punktu widzenia inwestycji prywatnych.

Andora nie jest członkiem UE, mieszkańcy Andory mogą uzyskać wizę Schengen z wielokrotnym wnioskiem przetworzonym w konsulacie hiszpańskim w ciągu 20 minut, tylko z paszportem i paszportem Andory. Karta rezydenta Andory pozwala ci mieszkać w Andorze, Hiszpanii, Portugalii, Francji i Monako.

Należy pamiętać, że każdego roku Andora z populacją 70 000 ludzi przyjmuje około 8 milionów turystów, więc jest to najlepszy sposób, aby zobaczyć nieruchomości z Andory z tego wymiaru.

Nieruchomość na sprzedaż w Andorze jest niezwykle różnorodna: są tam nowe budynki i stare stodoły sprzed stu lat, całkowicie odizolowane domki i apartamenty w centrum miasta lub wsi z najwyższej jakości wykończeniami.

W 2017 r. Na rynku istniało wiele "starych zapasów". Od tego czasu wiele z tych okazji zostało sprzedanych. Nieuchronnie wynika to ze wzrostu popytu zarówno wśród kupujących, jak i najemców.

W 2018 r. Na rynek nieruchomości na sprzedaż w Andorze pojawi się wiele nowych możliwości. Można przypuszczać, że są to właściciele, którzy chcieli sprzedać lata temu, ale nie chcieli obniżyć cen. Po sprzedaży tej serii starych akcji, oba nowe budynki ponownie wzrośnie (nadal jest wiele bloków wolnych do wykończenia / sprzedaży) lub ceny wzrosną. Zakładając, że strefa euro zachowuje dobrą sytuację ekonomiczną, a polityka imigracyjna Andory pozwala większej liczbie ludzi na wejście do tego kraju, nietrudno oczekiwać, że będzie trochę obojga.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 29371

Sprzedaż 3 sypialnie, Andora, La Massana, La Massana, Av Sant Antoni 69

1,405,200.00PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

100 m²
Mieszkanie 3 pokoje, jeden z nich z łazienką, 2 z wanną, duża kuchnia z zabudową do recyklingu i dużym obszarze prania. Jest parkiety w całym mieszkan...
Cod. 20731

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Andora, La Massana, SISPONY, CTRA LES AGUDES 10

5,620,800.00PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

300 m²
FANTASTIC DOM z widokiem ESPECTULARES. 4 bed. 3,5 KĄPIELE, dużo 327 M ², kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, taras, ogród, APARC. Na 2 samochody. GET do...
Cod. 19770

Sprzedaż 1 sypialnia, Andora, La Massana, Arinsal, Carretera Gral de Arinsal

889,960.00PLN
Sprzedaż
1 sypialnia

65 m²
Odnowione, 65m2, 1 pokój, 1 łazienka, projektowanie kuchni, pokój dzienny z dostępem do balkonu. Parking i przechowywania. Mieszkanie znajduje się nap...
Cod. 14602

Sprzedaż Dom wiejski, Andora, Andorra la vella, Escaldes, Coll de Jou, s/n

12,881,000.00PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

785 m²
Prestiżowy Xalet wspaniały człowiek w Księstwie Andory, z doskonałym widokiem i jakości wykończenie. Zakwaterowanie 420 m2, garaż 386 m2, 160 m2 i 180...
UNAVAILABLE
Cod. 8816

Sprzedaż Bar/Restauracja/Klub nocny, Andora, Andorra la vella, Andorra, 45 Av St Antoni

1,053,900.00PLN
Sprzedaż
Bar/Restauracja/Klub nocny

160 m²
Restauracja-Pizzeria Pizzeria Grill tylko z drewnem piecu w Massana Sala może pomieścić do 50 osób plus taras letni o pojemności do 24 osób. Pełni wyp...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB